Přijďte posílit náš tým Engeser
 Stručný popis

Druh činnosti: plný úvazek

Místo práce: Havlíčkův Brod

Počet míst: 1 volné místo

Staňte se posilou našeho týmu v silné, prosperující mezinárodní společnosti ENGESER s.r.o. Zabýváme se výrobou kabelových svazků pro automobilový a strojírenský průmysl.

Hledáme zkušeného a zodpovědného pracovníka na pozici:

PRACOVNÍK EXPEDICE

Hlavní náplň práce

  • zodpovědnost za dodržování balicích předpisů
  • evidence dat do systému (SAP)
  • vedení dokumentace, disponibilita balicího materiálu
  • kontrola a balení materiálu určeného na vývoz (cca 60% náplně práce)
  • občasné zaskladňování a vyskladňování obalového materiálu (pomocí VZV)

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání (minimálně výuční list)
  • zodpovědnost ,spolehlivost, velká samostatnost a iniciativní přístup
  • práce na PC (SAP-výhodou, MS Oficce, El.pošta)
  • zdravotní a zraková způsobilost
  • dodržování pracovních postupů a zodpovědný postoj k práci
  • pracovní doba: dvousměnný provoz (Po-Pá, 8h.)
  • práce s VZV, praxe a průkaz výhodou

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • moderní a čisté pracovní prostředí (bez hluku, prachu, špíny a zápachu)
  • práci na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • motivující finanční ohodnocení (dle praxe a zkušeností)
  • každoroční zhodnocení mzdy, obědové menu od 34Kč, roční a měsíční odměny, příspěvek na penzijní spoření, podpora v profesním růstu, zvýhodněné služby mobilních a bankovních spol., a další benefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete Váš životopis spolu s motivačním dopisem,

s uvedením inzerované pozice na adresu:

ENGESER s.r.o., Okružní 3834, 58001 Havlíčkův Brod, Tel. 569 430 911,

Mob. 778 072 746, nebo E-Mail: personal@engeser.cz

www.ENGESER.cz

Se svými žádostmi se obracejte

emailem

Zašlete nám svou žádost o místo s životopisem a vysvědčeními na email personal@engeser.cz

poštou

zašlete nám svou

žádost s životopisem

a vysvědčeními na adresu:

ENGESER s.r.o.

Paní Čapková

Okružní 3834

58001 Havlíčkův Brod

778072746

569 430 911

náborový den

každé pondělí od 8:45

(pro uchazeče o zaměstnání)