Přijďte posílit náš tým Engeser

Staňte se posilou našeho týmu v silné, prosperující mezinárodní společnosti ENGESER s.r.o.

Zabýváme se výrobou kabelových svazků pro automobilový a strojírenský průmysl.

Hledáme zkušeného a zodpovědného pracovníka na pozici:

TECHNIK AUTOMATIZOVANÉ VÝROBY OBSLUHA STŘIHACÍHO AUTOMATU

 Stručný popis

Druh činnosti: plný úvazek

Místo práce: Havlíčkův Brod

Počet míst: 1 volné místo

Hlavní náplň práce:

  • nastavení a seřízení střihacích strojů, automatů
  • dohled, kontrola a provoz automatů na stříhání vodičů
  • práce s počítačem, čtení technických výkresů

Požadavky:

  • technické vzdělání a myšlení
  • třísměnný provoz (Po-Pá, 8hod.prac.doba)
  • zdravotní a zraková způsobilost
  • dodržování pracovních postupů a zodpovědný postoj k práci
  • přesnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • moderní a čisté pracovní prostředí (bez hluku, prachu, špíny a zápachu)
  • práci na hlavní pracovní poměr s dlouhodobým uplatněním
  • motivující finanční ohodnocení (dle praxe a zkušeností)
  • každoroční zhodnocení mzdy, dotované stravování, roční odměny, příspěvek na penzijní spoření, podpora v profesním růstu, zvýhodněné služby mobilních a bankovních spol., další benefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím Vaše podklady v českém jazyce s uvedením názvu pozice na adresu:

Personální oddělení, ENGESER s.r.o., Okružní 3834, 58001 Havlíčkův Brod, nebo E-Mail: personal@engeser.cz

Se svými žádostmi se obracejte

emailem

Zašlete nám svou žádost o místo s životopisem a vysvědčeními na email personal@engeser.cz

poštou

zašlete nám svou

žádost s životopisem

a vysvědčeními na adresu:

ENGESER s.r.o.

Okružní 3834

CZ-Havlíčkův Brod

Tel. +420 569 430 911

Fax +420 569 430 910